Diğer Görünümler

Terra Click Çam Parke (m2)

SKU: CAM

Stoklarımızda !

600,00 TL

Kısa Ürün Açıklaması :

Ürün fiyatlarımız metrekare cinsindendir

Ürün Bilgileri

Paket İçi Adet: 8 Ad.
Kalınlık : 8 mm
Ebat : 19*130cm
Derz: Derzsiz
Marka: Terraclick
Aşınma: İş Yeri AC4

BİR PAKET 1,84 m2 ALAN KAPLAR

Overlay: Alfa selüloz esaslı; alüminyum oksit tanecikleri ve melamin reçinesi ile emprenye edilmiş film kağıt tabakasıdır. Alüminyum oksit taneciklerisayesinde parke yüzeyi aşınma, çizilme ve ısıya karşı dayanıklılık kazanır. Melamin reçinesi sayesinde bu tanecikler film tabakasına tutunmaktadır. Ayrıca; presleme esnasında komple eriyen ve sertleşen melamin reçinesi sayesinde yüzeylerde oluşacak kir ve lekelerin tutunmasını azaltarak, kolay temizlenmesine yardımcı olur ve hijyen sağlar.
Desen Kağıdı: Ağaç, mermer veya taş kesitlerinin birebir fotoğraflarının ileri teknolojik yöntemlerle taranarak, özel kâğıtlara printlenmesiyle elde edilir. Ardından melamin reçinesi ile emprenye edilir. Neme karşı dayanıklı, çeşitli ağırlıklara sahip kâğıtlardır.
HDF: Yüksek yoğunlukta, kanserojen madde içermeyen (E1 ve E0 standardında), neme karşı dayanıklı lif levhadır.
Balans Kağıdı: Özellikle okaliptüs gibi stabilizasyonu yüksek ağaç türü liflerinden elde edilen kâğıtlardan üretilir. Melamin reçinesi ile emprenye edilmiş, rutubete karşı dayanıklı parke levhalarının stabilizasyonunu sağlayan alt film (koyu renkli) tabakasıdır.

Additional

En Hayır
Boy Hayır

Sipariş Verme

İçerik Gelecek

Ölçü Alma

İçerik Gelecek